רב שיח גלריה עם פריד אבו שאקרה ואייל בן דב

אירוע נעילה:
רב שיח גלריה עם פריד אבו- שאקרה ואייל בן דב
בהשתתפות האמניות המציגות בתערוכה:
'ריקוד של שפיות'
מבט עכשווי אל מציאויות מורכבות
גלריית השלום , במרכז האמנות המשותף גבעת חביבה
יום ראשון ה- 1.1.17  בין השעות 10:30- 12:30
התערוכה מציגה גוף עבודות של בוגרי מוסדות אמנות בישראל, ביניהם: המכון לאמנות אורנים, אוניברסיטת חיפה, בית הספר מנשר לאמנות, בצלאל- האקדמיה לעיצוב ואמנות ירושלים, המדרשה- בית ברל, המכון לאמנויות המכללה האקדמית תל חי והמרכז האקדמי ויצו חיפה.

הפניית הזרקור אל תפיסת עולמם של אמנים צעירים, היכולים להוות סמן דרך משמעותי בשדה האמנות ולהיות הקול הבא המשפיע בעולם באמנות בארץ. התערוכה 'ריקוד של שפיות' דנה בצורך שלנו לנוע מתוך המציאויות השבורות הקיימות אל עבר מציאות אחת מכילה, גם אם מורכבת. התערוכה בוחנת תפיסות, יצירות ומהלכים אמנותיים בולטים בקרב בוגרים אשר מיקדו את עבודותיהם בנושאי הגדרה עצמית, זהות, תפיסה או ביקורת חברתית, והגדרת האנושי המשותף.                                                                                                                      

פריד אבו שאקרה- אמן רב תחומי. מרצה במכון לאמנות אורנים  יליד אום אל פאחם ובוגר בית הספר לאמנות קלישר, הקים ויצר את הגלריה לאמנות באום אל פאחם יחד עם אחיו סעיד אבו שקרה , אוצר הגלריה לאמנות בנצרת.

אייל בן דב- צלם, תאורטיקן של צילום, אוצר תערוכות צילום.  מרצה תולדות הצילום ואסתטיקה של הצילום בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים,  בבי"ס לצילום מוסררה, ירושלים ובמכללת ספיר.
היה שותף בהקמת גלריה לימבוס - מקום לצילום, תל אביב, ובהקמת "ארטנויילנד
תל אביב – ברלין.

.מוזמנים: תלמידי אמנות, סטודנטים, אמנים ויוצרים, חובבי אמנות ראשי והקהל הרחב
!הכניסה חופשית